KONST / Litografier / Färglitografi 15186046
nr 1518 6046
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
2 st, Signerad, numrerad HC 29 upplaga, daterad 1970. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 49x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:46:11
27/1 11:56:36
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas